Retro obklad Tonalite Paintboard Blu 10x40
Code: 29488Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.1 kg |
| Color: | Lesklý, Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Tonalite Paintboard |
| Dimension: | 10 x 40 |
| Style: | Retro |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,96 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | PAI40BL |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |