Retro obklad Zelij Special Pergamon 5×20
Code: 163011Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 16.74 kg |
| Color: | Matný, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 50 mm |
| Series: | Cevica Zelij Special |
| Dimension: | 5 x 20 |
| Style: | Retro |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,46 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 5X20ZESPER |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |