Retro Retro dlažba Deceram Albatross Hex Deep Sea 17,5x20,2 Deco Random MIX
Code: 57921Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| Color: | Matný, Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 202 mm |
| Width: | 175 mm |
| Series: | Deceram Albatross |
| Dimension: | 17.5 x 20.2 x 0.9 |
| Style: | Retro |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Retro, Dekor |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |