Retro sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom KI139
Code: KI139Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO SHOWER SETS / COLUMNS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 7.71 kg |
| EAN: | 8590913981517 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 1295mm |
| Installation: | Nástěnná 150 mm |
| Control: | Termostat |
| Style: | Retro |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 18 mm |
| Sprchové sloupy: | S baterií |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |