Retro venkovní dlažba Tuscania Fruhling Dekore Arabisch 61x61 Rett. (tl. 20mm)
Code: 64241Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 44.46 kg |
| Color: | Béžová, Žlutá, Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 610 mm |
| Width: | 610 mm |
| Series: | Tuscania Fruhling Dekore |
| Dimension: | 61 x 61 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,74 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Exteriér, Garáž, Komerční prostory, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | M5W3 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |