RIVIERA Liso Altea Blue 20x20 (bal=1,20m2) ADRI1014
Code: ADRI1014Related products
RETRO3
€77,35
–6 %
RIVIERA Liso Rhodes Blue 10x15 (bal=1,34m2) ADRI1030
Delivery approx. 4 weeks
€60,07 excl. VAT
€72,69
RETRO3
€6,33
–5 %
RIVIERA Listelo Lido White 1,7x20 ADRI5008
Delivery approx. 4 weeks
€4,93 excl. VAT
€5,96
RETRO3
€7,96
–6 %
RIVIERA Cubrecanto Lido White 2,5x20 ADRI5018
Delivery approx. 4 weeks
€6,17 excl. VAT
€7,47
RETRO3
€77,35
–6 %
RIVIERA Liso Rhodes Blue 10x10 (bal=1,20m2) ADRI1028
Delivery approx. 4 weeks
€60,07 excl. VAT
€72,69
RETRO3
€61,02
–6 %
RIVIERA Liso Rimini Green 20x20 (bal=1,20m2) ADRI1026
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€77,35
–6 %
RIVIERA Liso Lido White 10x10 (bal=1,20m2) ADRI1022
Delivery approx. 4 weeks
€60,07 excl. VAT
€72,69
RETRO3
€9,18
–6 %
RIVIERA Cornisa Lido White 5x20 ADRI5058
Delivery approx. 4 weeks
€7,12 excl. VAT
€8,61
RETRO3
€61,02
–6 %
RIVIERA Liso Cadaques Gray 20x20 (bal=1,20m2) ADRI1005
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€77,35
–6 %
RIVIERA Liso Niza Blue 10x15 (bal=1,34m2) ADRI1018
Delivery approx. 4 weeks
€60,07 excl. VAT
€72,69
RETRO3
€73,27
–6 %
RIVIERA Liso Monaco Red 20x20 (bal=1,20m2) ADRI1020
Delivery approx. 4 weeks
€56,91 excl. VAT
€68,86
RETRO3
€77,35
–6 %
RIVIERA Liso Mundaka Gray 10x15 (bal=1,34m2) ADRI1009
Delivery approx. 4 weeks
€60,07 excl. VAT
€72,69
RETRO3
€61,02
–6 %
RIVIERA Liso Malvarrosa 20x20 (bal=1,20m2) ADRI1002
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€77,35
–6 %
RIVIERA Liso Niza Blue 10x10 (bal=1,20m2) ADRI1016
Delivery approx. 4 weeks
€60,07 excl. VAT
€72,69
RETRO3
€12,04
–6 %
RIVIERA Angulo Bullnose Trim Lido White ADRI5048
Delivery approx. 4 weeks
€9,35 excl. VAT
€11,31
RETRO3
€14,49
–5 %
RIVIERA Angulo Rodapie Lido White ADRI5098
Delivery approx. 4 weeks
€11,26 excl. VAT
€13,63
RETRO3
€77,35
–6 %
RIVIERA Liso Lido White 10x15 (bal=1,34m2) ADRI1024
Delivery approx. 4 weeks
€60,07 excl. VAT
€72,69
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES RIVIERA 10X10 / 10X15 / 20X20 |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 12.542 kg |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 8mm |
| Series: | RIVIERA |
| Dimension: | 20x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1.2m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.5416kg |
| Počet ks vbalení: | 30 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | ADEX |
| Material: | Keramika |