RIVIERA Liso Lido White 10x10 (bal=1,20m2) ADRI1022
Code: ADRI1022Related products
RETRO3
€14,49
–5 %
RIVIERA Angulo Exterior Cornisa Lido White 5x2,3 ADRI5068
Delivery approx. 4 weeks
€11,26 excl. VAT
€13,63
RETRO3
€77,35
–6 %
RIVIERA Liso Cadaques Gray 10x10 (bal=1,20m2) ADRI1004
Delivery approx. 4 weeks
€60,07 excl. VAT
€72,69
RETRO3
€89,59
–6 %
RIVIERA Liso Altea Blue 10x15 (bal=1,34m2) ADRI1015
Delivery approx. 4 weeks
€69,59 excl. VAT
€84,20
RETRO3
€61,02
–6 %
RIVIERA Liso Rimini Green 20x20 (bal=1,20m2) ADRI1026
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€61,02
–6 %
RIVIERA Liso Cadaques Gray 20x20 (bal=1,20m2) ADRI1005
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€77,35
–6 %
RIVIERA Liso Niza Blue 10x15 (bal=1,34m2) ADRI1018
Delivery approx. 4 weeks
€60,07 excl. VAT
€72,69
RETRO3
€61,02
–6 %
RIVIERA Liso Mundaka Gray 20x20 (bal=1,20m2) ADRI1008
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€61,02
–6 %
RIVIERA Liso Rhodes Blue 20x20 (bal=1,20m2) ADRI1029
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€9,18
–6 %
RIVIERA Rodapie Lido White 10x20 ADRI5088
Delivery approx. 4 weeks
€7,12 excl. VAT
€8,61
RETRO3
€89,59
–6 %
RIVIERA Liso Monaco Red 10x15 (bal=1,34m2) ADRI1021
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€69,59 excl. VAT
€84,20
RETRO3
€77,35
–6 %
RIVIERA Liso Niza Blue 10x10 (bal=1,20m2) ADRI1016
Delivery approx. 4 weeks
€60,07 excl. VAT
€72,69
RETRO3
€14,49
–5 %
RIVIERA Angulo Macro Cornisa Lido White 5x5 ADRI5078
Delivery approx. 4 weeks
€11,26 excl. VAT
€13,63
RETRO3
€6,33
–5 %
RIVIERA Listelo Lido White 1,7x20 ADRI5008
Delivery approx. 4 weeks
€4,93 excl. VAT
€5,96
RETRO3
€77,35
–6 %
RIVIERA Liso Malvarrosa 10x10 (bal=1,20m2) ADRI1001
Delivery approx. 4 weeks
€60,07 excl. VAT
€72,69
RETRO3
€77,35
–6 %
RIVIERA Liso Mundaka Gray 10x15 (bal=1,34m2) ADRI1009
Delivery approx. 4 weeks
€60,07 excl. VAT
€72,69
RETRO3
€77,35
–6 %
RIVIERA Liso Rimini Green 10x10 (bal=1,20m2) ADRI1025
Delivery approx. 4 weeks
€60,07 excl. VAT
€72,69
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES RIVIERA 10X10 / 10X15 / 20X20 |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 12.633 kg |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 8mm |
| Series: | RIVIERA |
| Dimension: | 10x10 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1.2m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.6333kg |
| Počet ks vbalení: | 120 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | ADEX |
| Material: | Keramika |