ROCK tile Marron 25x50 (bal=1,5 m2) ROK003
Code: ROK003Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES ROCK 25X50 |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 14.6 kg |
| EAN: | 8432712242805 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 8.5mm |
| Series: | ROCK |
| Dimension: | 25x50 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 14.6kg |
| Počet ks vbalení: | 12 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | SUPERCERAMICA |
| Material: | Keramika |