Ruční sprcha, 245 mm, ABS/zlato mat SK779GB
Code: SK779GBProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO HAND SHOWERS, HOSES, HOLDERS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 0.211 kg |
| EAN: | 8590913961458 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 245mm |
| Width: | 90mm |
| Face: | Hranaté |
| Packaging: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Ostatní: | AntiCalc, Jedna funkce |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Plast |