Shower head, 300mm diameter, gold SF417
Code: SF417Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO HEAD SHOWERS AND ARMS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 2.44 kg |
| EAN: | 8590913886133 |
| Color: | Zlato |
| Length: | 8mm |
| Installation: | 1 cesta |
| Face: | Kruhové |
| Packaging: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Ostatní: | AntiCalc |
| Průměr_Ø: | 300mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |