Shower head 195x195mm, gold SF316
Code: SF316Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO HEAD SHOWERS AND ARMS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 2.86 kg |
| EAN: | 8590913926297 |
| Color: | Zlato |
| Length: | 14mm |
| Width: | 195mm |
| Installation: | 1 cesta |
| Product depth: | 195mm mm |
| Face: | Hranaté |
| Packaging: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Ostatní: | AntiCalc, PVD povrchová úprava |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |