SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Madlo 353 mm, Stará mosaz (Bronz) COA0705SM
Code: COA0705SMRelated products
RETRO3
FREEFREE
€274,10
–18 %
Slezák Rav Seina wall mounted bath mixer 100mm, old brass, SE954.0SM
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
FREEFREE
€274,10
–18 %
Slezák Rav Seina wall mounted bath mixer 150mm, old brass, SE954.5SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
FREEFREE
€482,02
–18 %
Rav Morava shower wall mounted 150mm set including mixer old brass MK181.5/3SM
The average product rating is 3,9 out of 5 stars.
In stock
€326,66 excl. VAT
€395,26
Displayed in the showroom
RETRO3
€518,08
–18 %
Rav Morava Retro 150mm wall mounted sprinkler set including mixer old brass MK381.5/3SM
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
In stock
€351,09 excl. VAT
€424,82
Displayed in the showroom
RETRO3
FREEFREE
€518,08
–18 %
Slezák Rav Morava Retro shower wall mounted 150mm set including mixer old brass MK581.5/3SM
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
In stock
€351,09 excl. VAT
€424,82
Displayed in the showroom
RETRO3
FREEFREE
€372,38
–18 %
Slezák Rav Morava bathtub mixer with fork for shower disposal old brass MK159.5/2SM
The average product rating is 4,1 out of 5 stars.
2-4 weeks
€252,36 excl. VAT
€305,35
RETRO3
FREEFREE
€387,20
–18 %
Slezák Rav Morava old brass wall mounted bath mixer 150mm with shower MK359.5/2SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€262,40 excl. VAT
€317,50
RETRO3
FREEFREE
€413,87
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass 150mm wall-mounted bath mixer MK559.5/2SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€280,47 excl. VAT
€339,37
Retro wall mounted bath mixer tap with click-clack lever and shower stop. Ceramic lever.
RETRO3
€212,37
–18 %
Slezák Rav Labe old brass shower mixer with shower and swivel holder L581.5/2SM
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
In stock
€143,92 excl. VAT
€174,14
RETRO3
FREEFREE
€540,80
–18 %
Slezák Rav Labe Old Brass wall mounted shower mixer 150mm L581.5/3SM
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
In stock
€366,49 excl. VAT
€443,45
Action
RETRO3
€233,60
–25 %
Slezák Rav Labe Old Brass wall mounted bath mixer 150mm L554.5/2SM
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
In stock
€144,68 excl. VAT
€175,06
Retro Wall mounted bath tap with shower and swivel bracket, with ceramic lever.
RETRO3
€152,11
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchový set s baterií, Stará mosaz (Bronz) MK180.5/2SM - 150 mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€103,08 excl. VAT
€124,73
RETRO3
€203,97
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass wall mounted shower mixer 150mm MK380.5/2SM
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
2-4 weeks
€138,23 excl. VAT
€167,26
RETRO3
€203,97
–18 %
Slezák Rav Morava Old Brass wall mounted shower mixer 150mm MK580.5/2SM
The average product rating is 3,6 out of 5 stars.
2-4 weeks
€138,23 excl. VAT
€167,26
Retro wall mounted 150mm shower mixer tap with shower and swivel bracket. Ceramic levers!
Displayed in the showroom
RETRO3
€40,61
–13 %
SMART corner shelf for shower, 200x80x151mm, bronze 2483-44
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€28,88 excl. VAT
€34,94
RETRO3
€187,35
–14 %
TIGA mirror with shelf 48x67cm, bronze HZ206
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
Central warehouse
€133,14 excl. VAT
€161,10
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV COLORADO ANTIQUE BRASS (BRONZE) - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.53 kg |
| EAN: | 8595163527706 |
| Color: | Lak, Stará mosaz (Bronz) |
| Surface: | Lesklý |
| Width: | 95, 95 cm |
| Series: | Colorado |
| Dimension: | 353 mm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 70 mm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,53 |
| Výška: | 460, 460 cm |
| Celní kód: | 73249000 |
| Rozměr balení: | 460x95x70 |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,44 |
RETRO3
€268,98
–14 %
Strength handle, 550 mm, bronze ML55
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€191,17 excl. VAT
€231,31
RETRO3
€244,49
–14 %
Handrail, 450 mm, bronze ML45
Central warehouse
€173,75 excl. VAT
€210,24
RETRO3
€77,53
–20 %
Bemeta BRILO: Handle, 300 mm 161307611
Within a week
€51,26 excl. VAT
€62,02
RETRO3
€70,80
–20 %
Bemeta SABLO: Handle, 300 mm 160307611
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€46,81 excl. VAT
€56,64
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.