SLEZÁK RAV LABE - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá L083LZ
Code: L083LZRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV LABE GOLD - RETRO LEVER TAPS |
|---|---|
| Weight: | 1.24 kg |
| EAN: | 8595163573345 |
| Color: | PVD, Zlatá lesklá |
| Surface: | Lesklý |
| Width: | 155, 155 cm |
| Series: | Labe |
| Battery management: | pákové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Podomítková |
| Product depth: | 70 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ_baterie: | Sprchová |
| Hloubka: | 70 cm |
| Material: | Mosaz |
| Typ uchycení: | Podomítkové |
| Váha brutto: | 1,24 |
| Výška: | 290, 290 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Rozměr balení: | 75 x 290 x 155 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,01 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.