SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček, Zlatá - lesklá MKA0100Z
Code: MKA0100ZRelated products
RETRO3
€72,11
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníku 650, 5 mm, Zlatá - lesklá MKA0701/65Z
2-4 weeks
€48,87 excl. VAT
€59,13
RETRO3
€41,49
–18 %
Slezák Rav Morava Gold brush holder - ceramic MKA0201Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€28,12 excl. VAT
€34,02
RETRO3
€11,11
–18 %
Slezak Rav replacement ceramic soap dish KER002
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€7,53 excl. VAT
€9,11
RETRO3
€55,81
–18 %
Slezák Rav Morava Gold toilet paper holder MKA0402Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€37,82 excl. VAT
€45,76
RETRO3
€62,72
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 400, 5 mm, Zlatá - lesklá MKA0701/40Z
2-4 weeks
€42,50 excl. VAT
€51,43
RETRO3
€40,99
–18 %
Slezák Rav Morava Gold soap dispenser ceramic MKA0300Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€27,78 excl. VAT
€33,61
RETRO3
€12,59
–17 %
Slezák Rav replacement ceramic bowl for toilet brush KER003
The average product rating is 4,1 out of 5 stars.
In stock
€8,54 excl. VAT
€10,33
RETRO3
€67,66
–18 %
Slezák Rav Morava Gold liquid soap dispenser - ceramic MKA0303Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€45,85 excl. VAT
€55,48
RETRO3
€16,54
–17 %
Slezák Rav toilet brush - gold ND A0500-2Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€11,21 excl. VAT
€13,57
RETRO3
€68,16
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Držák ručníku 550, 5 mm, Zlatá - lesklá MKA0701/55Z
2-4 weeks
€46,19 excl. VAT
€55,89
RETRO3
€11,11
–18 %
Slezák Rav replacement ceramic toothbrush jar KER001
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
In stock
€7,53 excl. VAT
€9,11
RETRO3
€67,66
–18 %
Slezák Rav Morava Gold WC brush - ceramic container MKA0500Z
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€45,85 excl. VAT
€55,48
RETRO3
€88,90
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk polička skleněná 500 mm, Zlatá - lesklá MKA0900/50Z
2-4 weeks
€60,25 excl. VAT
€72,90
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK-RAV MORAVA GOLD - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.29 kg |
| EAN: | 8595163552050 |
| Color: | PVD, Zlatá lesklá |
| Width: | 70, 70 cm |
| Series: | Morava |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 60 mm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,29 |
| Výška: | 95, 95 cm |
| Celní kód: | 83025000 |
| Rozměr balení: | 60 x 95 x 70 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,22 |
RETRO3
€13,09
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček, Chrom MKA0100
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€8,87 excl. VAT
€10,73
RETRO3
€21,73
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Koupelnový doplněk Věšáček, Stará mosaz (Bronz) MKA0100SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€14,73 excl. VAT
€17,82
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.