SLEZÁK RAV NIL - Sprchová baterie, Zlatá - lesklá NL181.5Z
Code: NL181.5ZProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV NIL VODOVODNÍ BATERIE |
|---|---|
| Weight: | 1.06 kg |
| EAN: | 8595163599567 |
| Color: | Zlatá lesklá |
| Width: | 155, 155 cm |
| Series: | Nil |
| Dimension: | 150 mm |
| Control: | Pákové |
| Location type: | Nástěnná |
| Product depth: | 70 mm |
| Surface treatment: | PVD |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ_baterie: | Sprchová |
| Hloubka: | 70 cm |
| Material: | Mosaz |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Úspora vody: | 25% |
| Váha brutto: | 1,06 |
| Výška: | 290, 290 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 12.5 |
| Rozměr balení: | 70 x 290 x 155 mm |
| se sprchou, bez sprchy: | bez sprchového setu |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 0,94 |
| dalsiprodukty: | KA3502, SD0049Z, KR3535Z |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.