SLEZÁK RAV NIL - Sprchový systém s vodovodní baterií, Zlatá Růžová - kartáčovaná NL182.5/7-61ZRK
Code: NL182.5/7-61ZRK-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO SHOWER SETS / COLUMNS |
|---|---|
| Weight: | 4.39 kg |
| EAN: | 8595163599796 |
| Color: | Zlatá růžová kartáčovaná |
| Width: | 410, 410 cm |
| Series: | Nil |
| Dimension: | 150 mm |
| Control: | Pákové |
| Location type: | Nástěnná |
| Product depth: | 140 mm |
| Surface treatment: | PVD |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ_baterie: | Sprchová |
| Hloubka: | 140 cm |
| Material: | Mosaz |
| Přepínač vody: | Keramický MD0629ZRK |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Úspora vody: | 40% |
| Váha brutto: | 4,39 |
| Výška: | 1060, 1060 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1300 |
| Kód sprchové hadice: | MH1305ZRK |
| Kód sprchy ruční: | PS0009ZRK |
| Průtok vody l/min: | 9.5 |
| Rozměr balení: | 140 x 1060 x 410 mm |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 5 |
| se sprchou, bez sprchy: | se sprchovým kompletem a hlavovou sprchou |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Váha netto: | 3,27 |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | ⌀110 |
| Velikost sprchy stropní, prum, mm: | ⌀200 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | kulatá |
| dalsiprodukty: | KA3502, SD0049ZRK, MD0629ZRK, PS0061ZRK, MD0763ZRK, MH1305ZRK, KR3535MGL |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.