SLEZÁK RAV NIL - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - lesklá NL126.0Z - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
Code: NL126.0ZProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV NIL VODOVODNÍ BATERIE |
|---|---|
| EAN: | 8595163598461 |
| Color: | PVD, Zlatá - lesklá |
| Length: | 290 |
| Width: | 155 |
| Series: | Nil |
| Dimension: | 3,8" |
| Control: | Pákové |
| Location type: | Stojánková |
| Product depth: | 70 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 25 mm KA2505 |
| Typ_baterie: | Umyvadlová |
| Délka flexi hadice: | 450 |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0037E |
| Průtok vody: | 8 |
| Typ uchycení: | 2 šrouby |
| Úspora vody: | 45% |
| Váha brutto: | 1,11 |
| Výška baterie: | 162 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Bez výpustí, s výpustí: | bez výpusti |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 8 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 70 x 290 x 155 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 0,99 |
| dalsiprodukty: | MA0037E, KA2505, IF0412.0, MD2506Z, SD0001, KR2535Z, IF0438.0 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.