SLEZÁK RAV NIL - Umyvadlová baterie vestavěná, Zlatá - kartáčovaná NL135ZK
Code: NL135ZKRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV NIL VODOVODNÍ BATERIE |
|---|---|
| Weight: | 2.08 kg |
| EAN: | 8595163599284 |
| Color: | PVD, Zlatá kartáčovaná |
| Width: | 179, 179 cm |
| Series: | Nil |
| Control: | Pákové |
| Location type: | Podomítková |
| Product depth: | 75 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ_baterie: | Umyvadlová |
| Hloubka: | 75 cm |
| Material: | Mosaz |
| Perlátor: | MA0018E |
| Průtok vody: | 6 |
| Typ uchycení: | Podomítkové |
| Úspora vody: | 57% |
| Váha brutto: | 2,08 |
| Výška: | 440, 440 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 6 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 75 x 440 x 179 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,84 |
| dalsiprodukty: | MA0018EZK, KA3502, KR3535ZK |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.