SLEZÁK RAV NIL - Vanová baterie, Zlatá - lesklá NL154.5Z
Code: NL154.5ZRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV NIL VODOVODNÍ BATERIE |
|---|---|
| Weight: | 1.7 kg |
| EAN: | 8595163598423 |
| Color: | PVD, Zlatá lesklá |
| Width: | 170, 170 cm |
| Series: | Nil |
| Dimension: | 150 mm |
| Control: | Pákové |
| Location type: | Nástěnná |
| Product depth: | 140 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ_baterie: | Vanová |
| Hloubka: | 140 cm |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0038E |
| Průtok vody: | 12,5 |
| Přepínač vody: | Keramický MD0867 |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Úspora vody: | 25% |
| Váha brutto: | 1,7 |
| Výška: | 205, 205 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 12.5 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 140 x 205 x 170 mm |
| se sprchou, bez sprchy: | bez sprchového setu |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,5 |
| dalsiprodukty: | MA0038E, KA3502, SD0049Z, MD0867, KR3535Z |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.