SLEZÁK RAV NIL - Vanový set s baterií, Zlatá Růžová - lesklá NL154.5/1ZRL
Code: NL154.5/1ZRLProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV NIL VODOVODNÍ BATERIE |
|---|---|
| Weight: | 2.27 kg |
| EAN: | 8595163599482 |
| Color: | PVD, Zlatá růžová lesklá |
| Width: | 204, 204 cm |
| Series: | Nil |
| Dimension: | 150 mm |
| Control: | Pákové |
| Location type: | Nástěnná |
| Product depth: | 155 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ_baterie: | Vanová |
| Délka sprchové hadice: | 1300 |
| Hloubka: | 155 cm |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0038E |
| Průměr sprchy: | 100 |
| Průtok vody: | 12,5 |
| Průtok vody ze sprchy: | 8 |
| Přepínač vody: | Keramický MD0867 |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Úspora vody: | 40% |
| Úspora vody se sprchou: | 55 |
| Váha brutto: | 2,27 |
| Výška: | 240, 240 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1300 |
| Průtok vody l/min: | 9.5 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 155 x 240 x 204 mm |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 5 |
| se sprchou, bez sprchy: | se sprchovým setem |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Váha netto: | 1,96 |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | ⌀110 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | kulatá |
| dalsiprodukty: | MA0038E, KA3502, SD0049ZRL, MD0867, PS0060ZRL, MH1305ZRL, MD0904ZRL, KR3535ZRL |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.