SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá - kartáčovaná SE985BOXZK
Code: SE985BOXZKRelated products
RETRO3
€241,51
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE946.0/1ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€163,67 excl. VAT
€198,04
RETRO3
€190,14
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE926.5ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€128,86 excl. VAT
€155,92
RETRO3
€257,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá kartáčovaná SE923.0ZK - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€174,71 excl. VAT
€211,40
RETRO3
€1 128,02
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie do podlahy, Zlatá - kartáčovaná SE950.5/2ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€764,44 excl. VAT
€924,97
RETRO3
€154,09
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie podomítková, Zlatá - kartáčovaná SE843/1ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€104,42 excl. VAT
€126,35
RETRO3
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE954.5ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€233,11
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná SE986KZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€157,98 excl. VAT
€191,15
RETRO3
€85,93
–17 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Zlatá kartáčovaná SK0108-1ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€58,24 excl. VAT
€70,47
RETRO3
€363,49
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchový systém s vodovodní baterií, Zlatá kartáčovaná SE982.5/7-61ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€246,33 excl. VAT
€298,06
RETRO3
€221,50
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE928.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€150,11 excl. VAT
€181,63
RETRO3
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE922.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€120,83 excl. VAT
€146,20
RETRO3
€733,41
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE925.5ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€497,02 excl. VAT
€601,39
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie, Zlatá kartáčovaná SE935ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá kartáčovaná SE955.5ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€261,06 excl. VAT
€315,88
RETRO3
€894,91
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie do podlahy, Zlatá - kartáčovaná SE949.5ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€606,46 excl. VAT
€733,82
RETRO3
€197,06
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná SE985ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€133,55 excl. VAT
€161,59
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV SEINA LEVER MIXERS GOLD BRUSHED |
|---|---|
| EAN: | 8596700001673 |
| Color: | PVD, Zlatá kartáčovaná |
| Length: | 240 |
| Width: | 204 |
| Series: | Seina |
| Control: | Pákové |
| Location type: | Podomítková |
| Product depth: | 155 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ_baterie: | Sprchová/Vanová |
| Material: | Mosaz |
| Přepínač vody: | Keramický KA2702 |
| Typ uchycení: | Podomítkové |
| Váha brutto: | 2,62 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Rozměr balení: | 270 x 235 x 120 mm |
| Váha netto: | 2,31 |
RETRO3
€197,06
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná SE985ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€133,55 excl. VAT
€161,59
RETRO3
€217,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE985BOXZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€147,60 excl. VAT
€178,60
RETRO3
€197,06
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá SE985Z
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€133,55 excl. VAT
€161,59
RETRO3
€197,06
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá růžová - kartáčovaná SE985ZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€133,55 excl. VAT
€161,59
RETRO3
€217,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá - lesklá SE985BOXZ
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€147,60 excl. VAT
€178,60
RETRO3
€217,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - lesklá SE985BOXZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€147,60 excl. VAT
€178,60
RETRO3
€197,06
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá růžová - lesklá SE985ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€133,55 excl. VAT
€161,59
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.