SLEZÁK RAV Sifon umyvadlový 5/4", ø 32 , Černá - matná MD0545CMAT
Code: MD0545CMATRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV LABE BLACK MATT - RETRO LEVER TAPS |
|---|---|
| Weight: | 0.47 kg |
| EAN: | 8595163561281 |
| Color: | Lak, Chrom/Černá |
| Surface: | Matný |
| Width: | 120, 120 cm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 60 mm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,47 |
| Výška: | 220, 220 cm |
| Záruka těsnosti: | 3 roky |
| Celní kód: | 73249000 |
| Typ produktu: | Sifon, výpusť, ventil |
| Váha netto: | 0,46 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.