SLEZÁK RAV Sifon umyvadlový 5/4", ø 32 , Stará mosaz (Bronz) MD0545SM
Code: MD0545SMRelated products
RETRO3
€190,64
–18 %
Slezák Rav Morava Wall mounted sink mixer with round arm 224 mm MK102.0/28SM
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
In stock
€129,19 excl. VAT
€156,32
RAV SLEZÁK MORAVA OLD BRASS retro wall-mounted sink mixer with top handle MK102.0/28SM
RETRO3
€55,31
–17 %
Slezák Rav pipe horizontal to siphon old brass 40cm MD0691-40SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€37,49 excl. VAT
€45,36
RETRO3
€40,50
–18 %
Slezák Rav horizontal pipe to siphon old brass 35cm MD0691-35SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€27,45 excl. VAT
€33,21
RETRO3
€40,50
–18 %
Slezák Rav pipe horizontal to siphon old brass 25cm MD0691-25SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€27,45 excl. VAT
€33,21
RETRO3
€40,50
–18 %
Slezák Rav pipe horizontal to siphon old brass 45cm MD0691-45SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€27,45 excl. VAT
€33,21
RETRO3
€55,31
–17 %
Slezák Rav horizontal pipe for siphon old brass 20cm MD0691-20SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€37,49 excl. VAT
€45,36
RETRO3
€40,50
–18 %
Slezák Rav horizontal pipe for siphon old brass 15cm MD0691-15SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€27,45 excl. VAT
€33,21
RETRO3
€55,31
–17 %
Slezák Rav horizontal pipe for siphon old brass 30cm MD0691-30SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€37,49 excl. VAT
€45,36
RETRO3
€55,31
–17 %
SLEZÁK RAV Trubka k umyvadlovému sifonu - horizontální část , Stará mosaz (Bronz) MD0691-10SM
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€37,49 excl. VAT
€45,36
RETRO3
€55,31
–17 %
SLEZÁK RAV Trubka k umyvadlovému sifonu - horizontální část , Stará mosaz (Bronz) MD0691-50SM - 50 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€37,49 excl. VAT
€45,36
RETRO3
€40,50
–18 %
Slezak Rav pipe vertical to siphon old brass 25cm MD0690-25SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€27,45 excl. VAT
€33,21
RETRO3
€55,31
–17 %
Slezák Rav pipe vertical to siphon old brass 40cm MD0690-40SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€37,49 excl. VAT
€45,36
RETRO3
€55,31
–17 %
Slezák Rav pipe vertical to siphon old brass 20cm MD0690-20SM
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
2-4 weeks
€37,49 excl. VAT
€45,36
RETRO3
€55,31
–17 %
Slezak Rav pipe vertical to siphon old brass 30cm MD0690-30SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€37,49 excl. VAT
€45,36
RETRO3
€40,50
–18 %
Slezák Rav pipe vertical to siphon old brass 35cm MD0690-35SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€27,45 excl. VAT
€33,21
RETRO3
€40,50
–18 %
Slezák Rav pipe vertical to siphon old brass 15cm MD0690-15SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€27,45 excl. VAT
€33,21
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SIFONS |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595163535411 |
| Color: | Lak, Stará mosaz (Bronz) |
| Surface: | Lesklý |
| Width: | 120, 120 cm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 60 mm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,5 |
| Výška: | 220, 220 cm |
| Záruka těsnosti: | 3 roky |
| Celní kód: | 73249000 |
| Typ produktu: | Sifon, výpusť, ventil |
| Váha netto: | 0,49 |
RETRO3
€42,45
–14 %
RETRO basin trap 5/4", waste 32 mm, chrome 9591
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€30,16 excl. VAT
€36,49
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.