SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Zlatá růžová - katáčovaná SK0109-1ZRK
Code: SK0109-1ZRKProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO HAND SHOWERS, HOSES, HOLDERS |
|---|---|
| Weight: | 0.56 kg |
| EAN: | 8596700004254 |
| Color: | Zlatá růžová kartáčovaná |
| Width: | 170, 170 cm |
| Product depth: | 90 mm |
| Surface treatment: | PVD |
| Hloubka: | 90 cm |
| Váha brutto: | 0,56 |
| Výška: | 220, 220 cm |
| Celní kód: | 73249000 |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1300 |
| Rozměr balení: | 90 x 220 x 170 mm |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 5 |
| Typ produktu: | Sprchový program |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Váha netto: | 0,44 |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | ⌀100 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | kulatá |
| Material: | Mosaz/Plast |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.