SLEZÁK RAV WC štětka, Zlatá růžová - kartáčovaná ND A0500-2ZRK
Code: ND A0500-2ZRKProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO BRUSHES FOR WC |
|---|---|
| Weight: | 0.22 kg |
| EAN: | 8595163510562 |
| Color: | Zlatá růžová kartáčovaná |
| Width: | 80, 80 cm |
| Product depth: | 80 mm |
| Surface treatment: | PVD |
| Hloubka: | 80 cm |
| Váha brutto: | 0,22 |
| Výška: | 310, 310 cm |
| Celní kód: | 96039091 |
| Rozměr balení: | 80 x 310 x 80 mm |
| Váha netto: | 0,15 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.