Sprchový sloup s pákovou baterií, otočné ramínko, zlato mat CF139GB
Code: CF139GBProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO SHOWER SETS / COLUMNS |
|---|---|
| Warranty: | 48 měsíců |
| Weight: | 4.243 kg |
| EAN: | 8590913124167 |
| Color: | Zlato mat |
| Surface: | Matný |
| Installation: | Nástěnná 150 mm |
| Control: | Páka |
| Face: | Kruhové |
| Typ kartuše: | 35mm |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť, Déšť/Masáž, Masáž |
| Material: | Mosaz |
| Ostatní: | AntiCalc, Nastavitelná výška sloupu |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 23 mm |
| Sprchové sloupy: | S baterií |
| Brands: | SAPHO |