STUDIO Liso Snow Cap 7,3x14,8 (bal=0,96m2) ADST1010
Code: ADST1010Related products
RETRO3
€14,08
–6 %
STUDIO Relieve Vizcaya Snow Cap 14,8x14,8 (ADP44) ADST4028
Delivery approx. 4 weeks
€10,93 excl. VAT
€13,22
RETRO3
€3,47
–5 %
STUDIO Taco Relieve Flor N.1 3x3 ADST4053
Delivery approx. 4 weeks
€2,70 excl. VAT
€3,27
RETRO3
€14,90
–6 %
STUDIO Angulo Exterior Rodapie Snow Cap ADST5109
Delivery approx. 4 weeks
€11,57 excl. VAT
€14
RETRO3
€14,08
–6 %
STUDIO Rodapie Snow Cap 14,8x14,8 (ADP44) ADST5100
Delivery approx. 4 weeks
€10,93 excl. VAT
€13,22
RETRO3
€93,67
–6 %
STUDIO Liso Snow Cap 9,8x19,8 (bal=1,08m2) ADST1019
Delivery approx. 4 weeks
€72,76 excl. VAT
€88,04
RETRO3
€8,37
–5 %
STUDIO Cubrecanto Snow Cap 2,5x14,8 ADST5123
Delivery approx. 4 weeks
€6,51 excl. VAT
€7,88
RETRO3
€3,47
–5 %
STUDIO Taco Relieve Flor N°1 Volcanico 3x3 (ADP03) ADST4058
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€2,70 excl. VAT
€3,27
RETRO3
€8,37
–5 %
STUDIO Relieve Ponciana Eucalyptus 2,5x19,8 (ADP27) ADST4022
Delivery approx. 4 weeks
€6,51 excl. VAT
€7,88
RETRO3
€12,86
–6 %
STUDIO Relieve Palm Beach Snow Cap 7,5x19,8 (ADP40) ADST4001
Delivery approx. 4 weeks
€9,98 excl. VAT
€12,08
RETRO3
€14,90
–6 %
STUDIO Angulo Cubrecanto Snow Cap ADST5157
Delivery approx. 4 weeks
€11,57 excl. VAT
€14
RETRO3
€85,51
–6 %
STUDIO Liso Snow Cap 14,8x14,8 (ADM07) (1bal=0,98m2) ADST1001
Delivery approx. 4 weeks
€66,42 excl. VAT
€80,37
RETRO3
€14,90
–6 %
STUDIO Angulo Exterior Cornisa Snow Cap ADST5110
Delivery approx. 4 weeks
€11,57 excl. VAT
€14
RETRO3
€101,84
–6 %
STUDIO Liso Snow Cap 4,9x19,8 (bal=1,16m2) ADST1035
Delivery approx. 4 weeks
€79,10 excl. VAT
€95,71
RETRO3
€8,37
–5 %
STUDIO Barra Lisa Snow Cap 3x19,8 (ADP27) ADST4037
Delivery approx. 4 weeks
€6,51 excl. VAT
€7,88
RETRO3
€14,90
–6 %
STUDIO Angulo Marco Cornisa Snow Cap 7,5x7,5 ADST5164
Delivery approx. 4 weeks
€11,57 excl. VAT
€14
RETRO3
€8,37
–5 %
STUDIO Relieve Ponciana Snow Cap 2,5x19,8 (ADP27) ADST4019
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€6,51 excl. VAT
€7,88
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILE STUDIO 14,8X14,8 / 19,8X9,8 |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 14 kg |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 9mm |
| Series: | STUDIO |
| Dimension: | 7,3x14,8 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.96m2 |
| Hmotnost / m2: | 14.0kg |
| Počet ks vbalení: | 90 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | ADEX |
| Material: | Keramika |