TECMI shower tray in cast marble, 100x90x3 cm PQ10090
Code: PQ10090Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SHOWER TRAYS CLASSIC |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 36 kg |
| EAN: | 8590913854941 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 30mm, 1000mm |
| Width: | 900mm |
| Series: | TECMI |
| Dimension: | 100x90x3 cm |
| Face: | Obdélníkové |
| Packaging: | 1ks |
| Průměr odpadu: | 90mm |
| Reliéf (povrch) dna: | Hladký |
| Brands: | AQUALINE |
| Material: | Litý mramor |