Tonalite Nature Bone Torello 1,5x20
Code: 112615Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 15 mm |
| Series: | Tonalite Nature |
| Dimension: | 1.5 x 20 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | T/BONE |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |