TOSEMI glass engraved washbasin for countertop O 42 cm, clear TY153
Code: TY153Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO COUNTERTOP SINKS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 7 kg |
| EAN: | 8590913898518 |
| Color: | Transparentní/Čirá |
| Length: | 145mm |
| Width: | 420mm |
| Series: | BEAUTY |
| Dimension: | 42x14,5 cm |
| Installation: | K postavení |
| Product depth: | 420mm mm |
| Face: | Kruh |
| Packaging: | 1ks |
| Material: | Sklo |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Průměr_Ø: | 420mm |
| Přepad: | NE |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Brands: | SAPHO |
| The item has been sold out… | |