TRINITY GOLD MATT obdélníkový sprchový kout 800x900mm, čiré sklo, levé GT5690-80CL-G
Code: GT5690-80CL-GProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO SHOWER ENCLOSURES AND TRAYS |
|---|---|
| Warranty: | 36 měsíců |
| Weight: | 72.36 kg |
| EAN: | 8590913143540 |
| Color: | Zlatá mat |
| Length: | 2000mm |
| Width: | 800mm |
| Series: | TRINITY |
| Dimension: | 80x90 cm |
| Product depth: | 900mm mm |
| Šířka_vstupu: | 585mm |
| Face: | Obdélníkové zástěny |
| Packaging: | 4ks |
| Směr otevírání: | Levé |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Coated glass |
| Vlastnosti: | Bezrámové provedení |
| Brands: | GELCO |
| Typ_otvírání: | Otevírací jednokřídlé |