Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 10-50mm, černá mat AR903
Code: AR903Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WASTES |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 0.322 kg |
| EAN: | 8590913935213 |
| Color: | Černá |
| Packaging: | 1ks |
| Tloušťka umyvadla: | 10-50mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Vybavení: | Uzavíratelná spřepadem |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |