Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/černá mat CV1232B
Code: CV1232BProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WASTES |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 0.125 kg |
| EAN: | 8590913999246 |
| Color: | Černá |
| Packaging: | 1ks |
| Tloušťka umyvadla: | 10-80mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Vybavení: | Neuzavíratelná bez přepadu, Neuzavíratelná spřepadem |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Plast |