Umyvadlová výpust 5/4“, tichý click-clack, velká zátka, tl.5-55mm, zlato UD425S56P
Code: UD425S56PProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WASTES |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 8590913960543 |
| Color: | Zlato |
| Packaging: | 1ks |
| Tloušťka umyvadla: | 5-55mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Vybavení: | Uzavíratelná bez přepadu, Uzavíratelná spřepadem |
| Brands: | SILFRA |
| Material: | Mosaz |