UNICOLOR 15 tile Hueso brillo 15x15 (1bal=1m2) 138
Code: 138Product detailed description

Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 10.6 kg |
| EAN: | 8429919001595 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 15x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 10.6kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |