UNICOLOR 20 obklad Amarillo Limon brillo 20x20 (1m2) R23
Code: R23Related products
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul brillo 20x20 (1m2) 811
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Arena brillo 20x20 (1m2) 673
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul mate 20x20 (1m2) R62
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Mar brillo 20x20 (1m2) 865
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Rosa brillo 20x20 (1m2) 866
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Mate 15x15 (1m2) R68
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Botella brillo 15x15 (1m2) 798
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€28,37
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Blanco brillo 15x15 (1m2) 001
Delivery approx. 4 weeks
€22,02 excl. VAT
€26,65
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde brillo 20x20 (1m2) 868
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
Displayed in the showroom
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Lila brillo 15x15 (1bal=1m2) 461
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
Displayed in the showroom
RETRO3
€28,37
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Blanco Mate 15x15 (1m2) 213
Delivery approx. 4 weeks
€22,02 excl. VAT
€26,65
Displayed in the showroom
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Marfil brillo 15x15 (1m2) 120
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Morado brillo 20x20 (1m2) F50
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Chocolate brillo 20x20 (1m2) R60
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Canela Brillo 15x15 (1m2) 456
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Alga Mate 15x15 (1m2) J52
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE UNICOLOR 15X15 / 20X20 MATT / GLOSS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 13 kg |
| EAN: | 8429919017497 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 20x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.0kg |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |