URBAN tiles Mélange Silver 29,2x25,4 (EQ-10D) (pack = 1m2) 23603
Code: 23603Product detailed description
Choice of decors
8,5 mm
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES URBAN EQUIPE - HEXAGON 29,2X25,4 |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 19.9 kg |
| EAN: | 8435404921408 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 8.5mm |
| Series: | URBAN Equipe - hexagon |
| Dimension: | 29,2x25,4 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 19.9kg |
| Hodnota protiskluzu: | R10 |
| Character: | Mix vzorů, Mrazuvzdorná, Slinutá |
| Material: | Keramika |
| Abrasion resistance: | PEI IV |
| Počet ks vbalení: | 18 |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| The item has been sold out… | |