VANCOUVER tiles Blanco 15x90 (bal=1,08m2) VAN001
Code: VAN001Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | VANCOUVER - FLOOR TILE WOOD LOOKEN PODLAHA |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 25 kg |
| EAN: | 8430615067983 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 11mm |
| Series: | VANCOUVER |
| Dimension: | 15x90 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1.08m2 |
| Hmotnost / m2: | 25.0kg |
| Character: | Mrazuvzdorná, Slinutá |
| Abrasion resistance: | PEI IV |
| Počet ks vbalení: | 8 |
| Use: | Dlažba |
| Brands: | GAYAFORES |
| Material: | Keramika |
Výrobce obkladů a dlažeb s dlouholetou tradicí. Přední španělský výrobce obkladových materiálů s dlouholetou tradicí - firma založena 1897. Díky nejnovější technologii nabízí vysoce kvalitní glazované obklady a dlažby (jak na bílém, tak i červeném střepu), slinuté dlažby imitující přírodní materiály i speciální dekorativní obklady ve viktoriánském stylu.
Země původu: Španělsko