VARESA sprchová vanička z litého mramoru se záklopem, obdélník 90x80cm, bílá 71606
Code: 71606Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SHOWER TRAYS CLASSIC |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 53 kg |
| EAN: | 8590729067344 |
| Color: | Bílá |
| Length: | 900mm, 40mm |
| Width: | 800mm |
| Series: | COVER |
| Dimension: | 90x80x4 cm |
| Face: | Obdélníkové |
| Packaging: | 1ks |
| Průměr odpadu: | 90mm |
| Reliéf (povrch) dna: | Hladký |
| Brands: | POLYSAN |
| Material: | Litý mramor |