VERMONT tile Dawn Grey 10x30 (1bal=1,2m2) 19110
Code: 19110Related products
Displayed in the showroom
RETRO3
€35,31
–6 %
VERMONT Woodland Grey 10x20 (1bal=1m2) 18918
Delivery approx. 4 weeks
€27,42 excl. VAT
€33,18
Displayed in the showroom
RETRO3
€35,31
–6 %
VERMONT Jasmine Cream 10x20 (1bal=1m2) 18915
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€27,42 excl. VAT
€33,18
Displayed in the showroom
RETRO3
€40,61
–6 %
VERMONT Liquorice Black 10x20 (1bal=1m2) 18919
Delivery approx. 4 weeks
€31,54 excl. VAT
€38,16
RETRO3
€10
–6 %
VERMONT Jasmine Cream Quartelo 1,5X30 20238
Delivery approx. 4 weeks
€7,76 excl. VAT
€9,39
Displayed in the showroom
RETRO3
€44,69
–6 %
VERMONT Woodland Grey 10x30 (1bal=1,2m2) 19112
Delivery approx. 4 weeks
€34,71 excl. VAT
€42
Displayed in the showroom
RETRO3
€44,69
–6 %
VERMONT tile Jasmine Cream 10x30 (1bal=1,2m2) 19108
Delivery approx. 4 weeks
€34,71 excl. VAT
€42
Displayed in the showroom
RETRO3
€35,31
–6 %
VERMONT tile Tea Green 10x20 (1bal=1m2) 18914
Delivery approx. 4 weeks
€27,42 excl. VAT
€33,18
Displayed in the showroom
RETRO3
€44,69
–6 %
VERMONT Candy Green 10x30 (1bal=1,2m2) 19109
Delivery approx. 4 weeks
€34,71 excl. VAT
€42
Displayed in the showroom
RETRO3
€44,69
–6 %
VERMONT tile Maple Brown 10x30 (1bal=1,2m2) 19111_F
Delivery approx. 4 weeks
€34,71 excl. VAT
€42
Displayed in the showroom
RETRO3
€35,31
–6 %
VERMONT tile Dawn Grey 10x20 (1bal=1m2) 18916
Delivery approx. 4 weeks
€27,42 excl. VAT
€33,18
Displayed in the showroom
RETRO3
€56,94
–6 %
VERMONT Liquorice Black 10x30 (1bal=1,2m2) 19113
Delivery approx. 4 weeks
€44,22 excl. VAT
€53,51
Displayed in the showroom
RETRO3
€56,94
–6 %
VERMONT tile Smoke Slate Grey 10x30 (1bal=1,2m2) 19114
Delivery approx. 4 weeks
€44,22 excl. VAT
€53,51
Displayed in the showroom
RETRO3
€44,69
–6 %
VERMONT tile Tea Green 10x30 (1bal=1,2m2) 19107
Delivery approx. 4 weeks
€34,71 excl. VAT
€42
Displayed in the showroom
RETRO3
€32,45
–6 %
VERMONT Candy Green 10x20 (1bal=1m2) 18921
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
Displayed in the showroom
RETRO3
€35,31
–6 %
VERMONT tile Maple Brown 10x20 (1bal=1m2) 18917
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€27,42 excl. VAT
€33,18
RETRO3
€10
–6 %
VERMONT tiling Tea Green Quartelo 1,5X30 20237
Delivery approx. 4 weeks
€7,76 excl. VAT
€9,39
Product detailed description

Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES VERMONT 10X30 / 10X20 |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 14.93 kg |
| EAN: | 8429919051880 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 8mm |
| Series: | VERMONT |
| Dimension: | 10x30 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1.2m2 |
| Hmotnost / m2: | 14.93kg |
| Počet ks vbalení: | 40 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |