VERSI stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, chrom RV007
Code: RV007Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO BASIN TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 72 měsíců |
| Weight: | 2.912 kg |
| EAN: | 8590913987618 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 325mm |
| Series: | VERSI |
| Installation: | Stojánková |
| Control: | Páka |
| Face: | Design |
| 3D model: | ANO |
| Packaging: | 1ks |
| Výška výtoku: | 223mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |