VICTORIAN tile Melado 10x20 (pack=1m2) VCT001
Code: VCT001Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | VICTORIAN RETRO WALL TILE 10X20 |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 11.48 kg |
| EAN: | 8429919059633 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 8mm |
| Series: | VICTORIAN |
| Dimension: | 10x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 11.48kg |
| Počet ks vbalení: | 50 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |