VIENNA bath mixer with floor connection, bronze VO021BR
Code: VO021BRRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO BATH TAPS |
|---|---|
| Warranty: | 60 měsíců |
| Weight: | 11.275 kg |
| EAN: | 8590913866753 |
| Color: | Bronz |
| Length: | 956mm |
| Width: | 50mm |
| Series: | Vienna |
| Installation: | Do podlahy |
| Control: | Páka |
| Product depth: | 290mm mm |
| Face: | Retro |
| Typ kartuše: | 40mm |
| Packaging: | 1ks |
| Druh přepínače na sprchu: | Otočný |
| Výška výtoku: | 812mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |