VILLAGE Cloud 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25585
Code: 25585Related products
RETRO3
€61,02
–6 %
VILLAGE Mint 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25643
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€69,18
–6 %
VILLAGE tile White 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25588
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
RETRO3
€61,02
–6 %
VILLAGE Walnut Brown 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25644
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€61,02
–6 %
VILLAGE tile White 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25642
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€69,18
–6 %
VILLAGE tile Rose Gold 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25583
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
RETRO3
€61,02
–6 %
VILLAGE Royal Blue 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25589
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€61,02
–6 %
VILLAGE Teal 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25590
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€61,02
–6 %
VILLAGE Royal Blue 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25630
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€61,02
–6 %
VILLAGE tile Silver Mist 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25634
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€61,02
–6 %
VILLAGE tile Volcanic 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25592
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€69,18
–6 %
VILLAGE Tile Silver Mist 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25582
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
RETRO3
€61,02
–6 %
VILLAGE Azure Blue 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25651
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€61,02
–6 %
VILLAGE tile White 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25599
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€61,02
–6 %
VILLAGE Cloud 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25596
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€61,02
–6 %
VILLAGE Teal 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25631
Delivery approx. 4 weeks
€47,40 excl. VAT
€57,35
RETRO3
€69,18
–6 %
VILLAGE tile Emserald Green 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25584
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE EQUIPE VILLAGE 6,5X13,2 / 6,5X20 / 13,2X13,2 |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 15.08 kg |
| EAN: | 8435404938093 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 8.8mm |
| Series: | VILLAGE Equipe |
| Dimension: | 6,5x13,2 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 15.08kg |
| Počet ks vbalení: | 58 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |