VINTAGE Wine 10x20 (1bal=1m2) YY5
Code: YY5Product detailed description
Saving flush mechanism with push button.
| | ||||
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES VINTAGE 20X20 |
|---|---|
| Weight: | 18 kg |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 10mm |
| Series: | VINTAGE Grazia |
| Dimension: | 10x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 18.0kg |
| Počet ks vbalení: | 50 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | CERAMICHE GRAZIA |
| Material: | Keramika |
| The item has been sold out… | |