VIVA D MONOLITH nástěnná stojící vana 170x75x60cm, bílá/černá 89119MB
Code: 89119MBProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO BATHTUBS |
|---|---|
| Warranty: | 120 měsíců |
| Weight: | 40 kg |
| EAN: | 8590729082897 |
| Color: | Bílá/Černá |
| Length: | 1700mm, 600mm |
| Width: | 750mm |
| Series: | MONOLITH |
| Dimension: | 170x75x60 cm |
| Installation: | Samostojná |
| Objem: | 235l |
| Face: | Nástěnné |
| Packaging: | 1ks |
| Balení neobsahuje: | Sifon, Vanová souprava |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Brands: | POLYSAN |
| Material: | Akrylát |