WEMBLEY obklad Marfil 20x60 (1,44 m2) WEM003
Code: WEM003Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 15.21 kg |
| EAN: | 8432712192193 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 7mm |
| Series: | WEMBLEY |
| Dimension: | 20x60 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1.44m2 |
| Hmotnost / m2: | 15.21kg |
| Počet ks vbalení: | 12 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | SUPERCERAMICA |
| Material: | Keramika |