AIDA toilet brush hanging, milky glass, chrome AI008
Code: AI008Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SAPHO AIDA CHROME - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Warranty: | 120 měsíců |
| Weight: | 1.774 kg |
| EAN: | 8003062097348 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 409mm |
| Width: | 103mm |
| Series: | AIDA |
| Dimension: | 103x409x144 mm |
| Installation: | Vrtání |
| Product depth: | 144mm mm |
| Face: | Hranaté |
| Packaging: | 1ks |
| Druh: | WC štětka |
| Brands: | METAFORM |
| Material: | Mosaz, Sklo |