AIDA toilet paper holder without cover, chrome AI017
Code: AI017Related products
RETRO3
€77,14
–14 %
AIDA toilet brush hanging, milky glass, chrome AI008
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€54,82 excl. VAT
€66,33
RETRO3
€60,82
–14 %
AIDA double swivel towel holder, 320 mm, chrome AI021
Central warehouse
€43,21 excl. VAT
€52,29
RETRO3
€56,33
–13 %
AIDA soap dispenser 270 ml, milky glass, chrome AI019
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€40,04 excl. VAT
€48,45
RETRO3
€40,41
–47 %
AIDA glass, milk glass, chrome AI004
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€17,54 excl. VAT
€21,22
RETRO3
€54,69
–14 %
AIDA toilet paper holder with cover, chrome AI007
Central warehouse
€38,86 excl. VAT
€47,02
RETRO3
€40,41
–14 %
AIDA soap dispenser, milk glass, chrome AI002
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€28,70 excl. VAT
€34,73
RETRO3
€48,57
–14 %
AIDA towel holder 300x60mm, chrome AI320
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
RETRO3
€46,53
–14 %
AIDA towel holder, chrome AI006
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€33,06 excl. VAT
€40
RETRO3
€73,06
–14 %
AIDA glass shelf 560 mm, chrome AI015
Central warehouse
€51,92 excl. VAT
€62,82
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SAPHO AIDA CHROME - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Warranty: | 120 měsíců |
| Weight: | 0.415 kg |
| EAN: | 8003062097300 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 92mm |
| Width: | 136mm |
| Series: | AIDA |
| Dimension: | 136x92x60 mm |
| Installation: | Vrtání |
| Product depth: | 60mm mm |
| Face: | Hranaté |
| Packaging: | 1ks |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Brands: | METAFORM |
| Material: | Mosaz |
Displayed in the showroom
RETRO3
€45,94
–20 %
Bemeta RETRO bronze: toilet paper holder without cover 14411112027
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€30,37 excl. VAT
€36,75
Bemeta Retro toilet roll holder without cover bronze 144112027
RETRO3
€35,23
–20 %
Bemeta RETRO gold-chrome: Toilet paper holder without cover 144212028
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Within a week
€23,29 excl. VAT
€28,18
Displayed in the showroom
RETRO3
€31,15
–9 %
Bemeta KERA: Toilet paper holder without cover 144712027
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€23,27 excl. VAT
€28,16
RETRO3
€51,60
–20 %
Bemeta SABLO: Toilet paper holder without cover 160112042
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€34,12 excl. VAT
€41,28
RETRO3
€20
–14 %
REBECCA toilet paper holder without cover, black CC017
The average product rating is 3,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€14,20 excl. VAT
€17,18
Displayed in the showroom
RETRO3
€24,29
–13 %
NEVIS držák toaletního papíru bez krytu, chrom NV2413
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€17,27 excl. VAT
€20,90
RETRO3
€48,57
–14 %
PIRENEI toilet paper holder without cover, matt gold PI2488
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
RETRO3
€48,57
–14 %
PIRENEI toilet paper holder without cover, gold PI2487
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
RETRO3
€55,51
–13 %
X-ROUND GOLD toilet paper holder without cover, matt gold XR704GB
Central warehouse
€39,47 excl. VAT
€47,76
RETRO3
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá COA0401Z
2-4 weeks
€28,79 excl. VAT
€34,83
RETRO3
€34,57
–17 %
Clamp Rav Colorado toilet paper holder without cover COA0401SM old brass
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
In stock
€23,43 excl. VAT
€28,35
RETRO3
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0401ZRK
2-4 weeks
€28,79 excl. VAT
€34,83