REBECCA toilet paper holder without cover, black CC017
Code: CC017Related products
RETRO3
€24,08
–14 %
REBECCA glass, ceramic, matt black CC004
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€17,10 excl. VAT
€20,69
RETRO3
€38,37
–14 %
REBECCA double swivel towel holder, 300mm, black CC021
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€27,26 excl. VAT
€32,98
RETRO3
€24,08
–14 %
REBECCA open towel holder, black CC006
Within a week
€17,10 excl. VAT
€20,69
RETRO3
€17,14
–14 %
REBECCA double hook, black CC023
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€12,17 excl. VAT
€14,73
RETRO3
€23,67
–13 %
REBECCA soap dish, ceramic, black matt CC002
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€16,83 excl. VAT
€20,37
RETRO3
€54,69
–14 %
REBECCA glass shelf 560mm, black CC015
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Central warehouse
€38,86 excl. VAT
€47,02
RETRO3
€48,57
–14 %
REBECCA Stand-up toilet brush, ceramic, matt black CC010
The average product rating is 3,9 out of 5 stars.
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
Product detailed description
| Brand | Sapho |
|---|---|
| Series | REBECCA |
| Ordering Code | CC017 |
| Warranty | 120 months |
| Weight per mj | 0, 000 kg |
| EAN | 8003062101366 |
| Species | WC toilet holder. Paper |
| Installation | Drilling/Gluing |
| Dimensions | 196x88x62 mm |
| Color | |
| Material | Steel |
| Shape | Other shapes |
Toilet Paper Holder
- Material: Painted steel
Rebecca bathroom accessories evoke the beauty of artistic blacksmithing. The forged handles tastefully complement the white ceramic vessels. Let yourself be carried away by the raw beauty of the skilfully crafted metal of the REBECCA series.
Additional parameters
| Category: | RETRO TOILET PAPER HOLDERS |
|---|---|
| Weight: | 0.353 kg |
| EAN: | 8003062101366 |
| Color: | Černá |
| Length: | 88mm |
| Width: | 196mm |
| Series: | REBECCA |
| Dimension: | 196x88x62 mm |
| Installation: | Lepení, Vrtání |
| Product depth: | 62mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Údržba: | Dle doporučení |
| Brands: | METAFORM |
| Material: | Ocel |
Displayed in the showroom
RETRO3
€45,94
–20 %
Bemeta RETRO bronze: toilet paper holder without cover 14411112027
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€30,37 excl. VAT
€36,75
Bemeta Retro toilet roll holder without cover bronze 144112027
RETRO3
€35,23
–20 %
Bemeta RETRO gold-chrome: Toilet paper holder without cover 144212028
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Within a week
€23,29 excl. VAT
€28,18
Displayed in the showroom
RETRO3
€31,15
–9 %
Bemeta KERA: Toilet paper holder without cover 144712027
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€23,27 excl. VAT
€28,16
RETRO3
€51,60
–20 %
Bemeta SABLO: Toilet paper holder without cover 160112042
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€34,12 excl. VAT
€41,28
RETRO3
€40,41
–14 %
AIDA toilet paper holder without cover, chrome AI017
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€28,70 excl. VAT
€34,73
Displayed in the showroom
RETRO3
€24,29
–13 %
NEVIS držák toaletního papíru bez krytu, chrom NV2413
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€17,27 excl. VAT
€20,90
RETRO3
€48,57
–14 %
PIRENEI toilet paper holder without cover, matt gold PI2488
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
RETRO3
€48,57
–14 %
PIRENEI toilet paper holder without cover, gold PI2487
Central warehouse
€34,51 excl. VAT
€41,76
RETRO3
€55,51
–13 %
X-ROUND GOLD toilet paper holder without cover, matt gold XR704GB
Central warehouse
€39,47 excl. VAT
€47,76
RETRO3
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá COA0401Z
2-4 weeks
€28,79 excl. VAT
€34,83
RETRO3
€34,57
–17 %
Clamp Rav Colorado toilet paper holder without cover COA0401SM old brass
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
In stock
€23,43 excl. VAT
€28,35
RETRO3
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0401ZRK
2-4 weeks
€28,79 excl. VAT
€34,83